Skup

 
 
 
 
 

Prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 8:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku pod nr telefonu 514-092-855.

W związku z ogromną ilością maili i telefonów bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższą wiadomością:

Informujemy, iż skupujemy książki, płyty cd (kompaktowe), płyty winylowe (gramofonowe) oraz różnego typu antyki ,starocia, obrazy i inne w większych ilościach – nie skupujemy płyt DVD, jedynie blu-ray.

Informacje

Dojazd

do klientów dojeżdżamy od minimum 100 pozycji w województwie mazowieckim oraz minimum 500 pozycji w pozostałych regionach Polski, można również przyjechać do naszego Antykwariatu znajdującego się w Zielonce przy ul.Zaułek 6 osobiście z dowolną ilością, jednak na własną odpowiedzialność – nie gwarantujemy, że pozycje, które Państwo nam przedstawią będą nas interesować.

Nie wyceniamy na odległość

książek i płyt nie wyceniamy na odległość (ani przez telefon, ani przez maila) wyjątkiem są książki antykwaryczne (tylko polskie wydania).

Chcesz nam sprzedać książke?

jeżeli chcą nam Państwo sprzedać książki lub płyty prosimy o wysłanie listy (tytuł, autor/wykonawca, rok wydania) lub zdjęć, na których widać grzbiety albo przód książek / płyt poprzez maila amicus@skupujemyksiazki.pl, skup.amicus@gmail.com lub poprzez aplikacje WhatsApp na nasz numer telefonu: 514 092 855 (jest to zazwyczaj najszybsza forma odpowiedzi) – po zapoznaniu się z listą lub zdjęciami skontaktujemy się z Państwem w celu poinformowania czy i ewentualnie jakimi pozycjami jesteśmy zainteresowani lub w celu umówienia spotkania.

Interesują nas również antyki, obrazy i starocia

prócz książek, płyt cd (płyt kompaktowych) i płyt winylowych (gramofonowych) interesują nas również różnego typu antyki, obrazy i starocia

[Ważne] Wpisz odpowiedni tytuł

wysyłając do nas maila prosimy w TYTULE o wpisanie ilość książek, cd, winyli lub innych rzeczy oraz miejscowości lub jeżeli jest to Warszawa to również dzielnicy, w której znajdują się dane przedmioty
Przykład:
100 książek – Warszawa Bielany
50 książek, 20 winyli, 30 cd – Warszawa Mokotów

Nasza lokalizacja

FAQ

 
 
 
 

 514-092-855

 
 
 

Prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 8:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku

 
 
 
 

100 książek – Warszawa Bielany

[WAŻNE] Czego nie skupujemy?

 
 

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W ODPOWIEDNICH DZIAŁACH (KSIĄŻKI / PŁYTY CD / PŁYTY WINYLOWE)

Ikona kuli ziemskiej - internetowy antykwariat online
Darmowa wysyłka
Ikona książki - internetowy antykwariat Amicus
Unikatowe pozycję
Ikona ceny w antykwariacie online
Najlepsza cena
Ikona bezpiecznej płatności -internetowy antykwariat online
Bezpieczne płatności
Dołącz do listy oczekujących Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Proszę zostawić swój prawidłowy adres e-mail poniżej.
Shopping Cart